Boeck, Kurt: Indische Gletscherfahrten. Reisen und Erlebnisse im Ost- und West-Himalaja. Lipcse, 1923, H. Haessel Verlag. Számos képmelléklettel, egy része kihajtható. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
Stamps, Coins and Postcards Mail Auction #238
By: Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
Mixed philatelic auction lots and collections.
A vivid flea market section is waiting for eager vintage treasure hunters.
English/German website, large sized photos, helpful staff.
Prices are in Hungarian Forints.
- (-) Remove books filter books
- (-) Remove books: mountaineering filter books: mountaineering
Lot #12920 - books books: mountaineering
Rudolph, Fritz: A Himalája tigrisei. Harc a világ tetejéért. Bp., 1962, Sport. Félvászon kötésben, viseltes papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
Lot #12921 - books books: mountaineering
Rudolph, Fritz: Csúcsok istenek nélkül. Bp., 1964, Sport. Kartonált papírkötésben, szakadozott papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
Lot #12922 - books books: mountaineering
Desio, Ardito: A K2 meghódítása. Bp., 1957, Táncsis Könyv- és Folyóiratkiadó Vállalat (Útikalandok 6.). Papírkötésben, jó állapotban.
Lot #12923 - books books: mountaineering
Rudolph, Fritz: Gipfel ohne Götter. Berlin, 1959, Sportverlag. Vászonkötésben, jó állapotban.
Lot #12924 - books books: mountaineering
Flaig, Walther: Im Kampf um Tschomo-lungma den Gipfel der Erde. Stuttgart, 1923, Gesellschaft der Naturfreunde (Kosmos Bändchen). Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
Lot #12925 - books books: mountaineering
Paulcke, W[ilhelm]: Gefahrenbuch des Bergsteigers und Skiläufers. Katechismus für Bergfrunde in Sommer und Winter. Berlin, 1942, Union Deutsche Verlagsgesellschaft. Félvászon kötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
Lot #12926 - books books: mountaineering
Paulcke, W[ilhelm]: Gefahrenbuch des Bergsteigers und Skiläufers. Katechismus für Bergfrunde in Sommer und Winter. Berlin, 1942, Union Deutsche Verlagsgesellschaft. Félvászon kötésben, jó állapotban.
Lot #12927 - books books: mountaineering
Rauch, Rudolf: Der Ruf vom Nanga Parbat. Graz - Leipzig - Wien, 1935, Verlag Styria (Die Deutsche Bergbücherei 6.). Papírkötésben, jó állapotban.
Lot #12928 - books books: mountaineering
Förster, Hans Albert: Bis zum Gipfel der Welt. Vom Montblanc zum Mount Everest. Lipcse, 1953, F. A. Brockhaus Verlag. Vászonkötésben, kicsit szakadt papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
Lot #12929 - books books: mountaineering
Herzog, Maurice: Annapurna. Erster Achttausender. Wien, 1952, Ullstein. Számos képmelléklettel, 2 db térképpel. Vászonkötésben, ragasztott papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
Lot #12930 - books books: mountaineering
Heim, Arnold; Gansser, August: Thron der Götter. Erlebnisse der ersten Schweizerischen Himalaya-Expedition.Zürich - Lipcse, 1938, Morgarten-Verlag Aktiengesellschaft. Számos fényképpel, kihajtható térképmelléklettel. Vászonkötésben, ragasztott, szakadozott papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
Lot #12931 - books books: mountaineering
Terray, Lionel: Cuceritorii inutilului. Din Alpi în Annapurna. Bukarest, 1972, Editura Ştiinţifică. Számos képpel. Vászonkötésben, kicsit szakadt papír védőborítóval, jó állapotban.
Lot #12932 - books books: mountaineering
Tichy, Herbert: Zum heiligsten Berg der Welt. Auf Landstrassen und Pilgerpfaden in Afghanistan, Indien und Tibet. Bécs, 1937, Verlag Anton Schroll. Számos képpel, 2 db térképpel. Vászonkötésben, kissé viseltes papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
Lot #12933 - books books: mountaineering
Der Kampf um die Weltberge. Szerk.: Herzog, Theodor. München, 1934, Verlag F. Bruckmann. 114 fényképpel, számos térképpel. Kicsit kopott vászonkötésben, jó állapotban.
Lot #12934 - books books: mountaineering
Bauer, Paul: Um den Kantsch. Der zweite Angriff auf den Kangchendzönga 1931. München, 1933, Verlag Knorr & Hirth GmbH. Vászonkötésben, kicsit szakadt papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
Lot #12935 - books books: mountaineering
Dyhrenfurth, Günter Oskar: Himalaya-Fahrt. Unsere Expedition 1930. Zürich, 1942, Orell Füssli Verlag. SZámos képpel, 1 db térképpel. Vászonkötésben, jó állapotban.
Lot #12936 - books books: mountaineering
De Déchy, Maurice: The Sources of the Kuban. s. l., [cca 1902], s. n. Különlenyomat a hegymászással foglalkozó 'The Exploration of the Caucasus' (Szerk.: Freshfield, Douglas William; Sella Vittorio. London, 1902) című munkából, egy képpel és egy térképpel. Kicsit kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban.
Darabanth Auctions