Saturday Dec 06, 2014 08:00 Europe/Rome
Frankfurt, Frederik III (1491-1493)
Goldgulden, non daté, 3.27g.
Ref : Fr. 940
Conservation : TTB/SUP
Editions V. Gadoury
Send Email to Editions V. Gadoury Or Visit WebSite