封闭式拍卖
lot # 9787 - Wurttemberg
Saturday Apr 06, 2019 10:00 Europe/Berlin
9 Kr. lilarot, Kab-Stück mit K3 STUTTGART, sign.
Gestempelt
19yb
Catalog Value €: 460
more from this sale
Price: € 100.00