封闭式拍卖
lot # 3635 - alexanderstadt
Saturday Apr 06, 2019 10:00 Europe/Berlin
3 Rbl. a. 50 Kop., tadellos postfr., sign. Keiler, unmerkl. Stockpunkt
Postfrisch
10III
Catalog Value €: 300