实现价格

Nudelman Numismatica

lot # 753 - Ungarisches Königreich

Sunday Sep 27, 2015 09:30 to 17:00 Europe/Budapest Europe/Budapest
Sep 27, 08:30 CEST

20 Pengő – Aranyozott réz próbaveret /Probeprägung – Kupfer vergoldet/ , Cu , 1927, Budapest,
Av: MAGYAR - KIRÁLYSÁG két álló angyal tartotta, koronás magyar címer /von zwei Engeln gehaltenes gekröntes ungarisches Wappen/ alul /unten/ •1927•
Rv: koszorúban /im Kranz/ 20 / PENGő / B-P. sima perem /glatter Rand/
2.73 g,
Huszár: 2266a, Unger P.M.: 199,
csak 2-3 darab készült! nur 2-3 Stücke! RRR!

vorzüglich-stempelfrisch