By: Skanfil Auksjoner AS
lot # 4748 - Samlinger/lotter over 1000,-
Thursday Apr 15, 2021 11:00 to Sunday Apr 18, 2021 18:00 Europe/Oslo
Renslig samling til 2005 i to LT SF-album. Komplett etter fortrykket, minus ett returmerke, dog mangler en del etter 1990. 272 med att. og sign. FCM.
o
more from this sale
Price: $ 120.00