Skanfil Auksjoner AS

lot # 4748 - Samlinger/lotter over 1000,-

Thursday Apr 15, 2021 11:00 to Sunday Apr 18, 2021 18:00 Europe/Oslo

Renslig samling til 2005 i to LT SF-album. Komplett etter fortrykket, minus ett returmerke, dog mangler en del etter 1990. 272 med att. og sign. FCM.

o