lot # 2352 - Netherlands and former colonies Netherlands

Friday Sep 17, 2021 10:00 Europe/Amsterdam

P.121.P. THIEL in zwart, pracht afdruk op brief 5-12-1811 naar Leeuwarden, geschreven port 50 cent, pracht ex. Tevens iets vlekkerig 121 THIEL op brief 22-5-1813 van Le Juge le Paix naar Ochten, pracht ex.
Netherlands and former colonies - Single lots

Corinphila Veilingen

Send Email to Corinphila Veilingen Or Visit WebSite