lot # 2318 - Netherlands and former colonies Netherlands

Friday Sep 17, 2021 10:00 Europe/Amsterdam

aangetekende brief met registratienummer N.76 van 'sHage den 25 Juni 1804 naar Vlissingen, (geadresseerd aan Vice Admiraal Verhuell), zonder (verplichte) herkomstaanduiding, met VI st. Zeeuwse landport (aantekenrecht door afzender voldaan)
Netherlands and former colonies - Single lots

Corinphila Veilingen

Send Email to Corinphila Veilingen Or Visit WebSite