lot # 1625 - Netherlands and former colonies Netherlands

Thursday Sep 16, 2021 10:00 Europe/Amsterdam

gespecialiseerde collectie postzegelboekjes Lebeau meest NVPH PZ38, herkomst : Horn, uitgebreid beschreven volgens catalogus Horn op originele kavelblaadjes NPV, in gemengde kwaliteit, prachtig studie object in doosje
Netherlands and former colonies - Collections & lots

Corinphila Veilingen

Send Email to Corinphila Veilingen Or Visit WebSite