lot # 2261 - Netherlands and former colonies NL 1852 King William III

Saturday Apr 10, 2021 10:00 Europe/Amsterdam

10 cent rood plaat X pos. 76-77 op dun papier in paar met hoekvelrand op vouwbrief van Maastricht 20-4-1864 via Luik naar Nijvel (België), pracht ex. gesigneerd Bolaffi. Herkomst: Corinphila Amstelveen 217 (2013)
Netherlands and former colonies - Single lots