lot # 2254 - Netherlands and former colonies NL 1852 King William III

Saturday Apr 10, 2021 10:00 Europe/Amsterdam

10 cent karmijn plaat II pos. 16 en 18 op briefomslag van Leeuwarden 28-9-1856 naar Amsterdam, vrijwel pracht ex. (linker zegel horizontaal vouwtje) gesigneerd Van Dieten. Laat gebruik van deze plaat!
Netherlands and former colonies - Single lots