lot # 2207 - Netherlands and former colonies NL 1852 King William III

Saturday Apr 10, 2021 10:00 Europe/Amsterdam

5 cent diepdonkerblauw plaat I pos. 49, 10 cent rood plaat X pos. 49 op dun papier en 15 cent donkeroranje pos. 49 alle met specimen opdruk, vrijwel pracht ex. (gom alle 3 ex. deels getint, 5 cent afgesprongen gomdeeltje en 10 cent 2 miniem dunne plekjes) met certificaat Dr. Louis 2009, cat.w. 7500. Het Corinphila-archief meldt 11 complete sets! Herkomst: collectie Reed (1995)
Netherlands and former colonies - Single lots