lot # 2075 - Netherlands and former colonies Netherlands Indies

Saturday Sep 26, 2020 10:00 Europe/Amsterdam

Landschappen 5 cent blauw (3x) en 7½ cent olijfgrijs (2x) met bestelhuisstempel Semitau op ongedateerde envelop naar Hoogwoud, vrijwel pracht ex. (2 zegels minieme gebreken en rechts iets ruw geopend)
Netherlands and former colonies - Single lots

Corinphila Veilingen

Send Email to Corinphila Veilingen Or Visit WebSite