lot # 2524 - Netherlands 1852 King William III

Saturday Mar 18, 2023 10:00 Europe/Amsterdam

Proef in zwart op dik kartonpapier van de goedgekeurde plaat I van de 5 cent pos. 51-54, 56-59, 61-64, 66-69 en 71-74 in veldeel van 20 ex. met hoekvelrand, pracht ex. (miniem schaafplekje in rand, ver van zegelbeeld) Herkomst: Corinphila Zürich 84 (1992)

Michel 9
Without gum , Block