Закрытые аукционы

Jennes und Kluettermann Auktionshaus

lot # 8037 - preussen nummernstempel

Friday Apr 07, 2017 10:00 Europe/Berlin

1295 Sagan, ideal a. 1/2 Sgr. orange, Kab sign. Leonhardt

Gestempelt
Mi. 1