cca 1937 Kinszki Imre (1901-1945): Tükröződés a vízben, pecséttel, aláírással jelzett vintage fotóművészeti alkotás, 12x16 cm
Stamps, Coins and Postcards Mail Auction #238
By: Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
Mixed philatelic auction lots and collections.
A vivid flea market section is waiting for eager vintage treasure hunters.
English/German website, large sized photos, helpful staff.
Prices are in Hungarian Forints.
Lot #11974 - photo photo
1936. november, Kinszki Imre (1901-1945): Gáborka Solymáron, feliratozva, 17x11,5 cm
Lot #11975 - photo photo
cca 1930 Kerny István (1879-1963): Kövidinka, pecséttel jelzett vintage fotóművészeti alkotás, 24x18cm
Lot #11976 - photo photo
Magyar Ifjúság, Ágoston István: A halál, fotó, 3db, vegyes minőségebben és méretben, 2db jelzett, 25x11cm, 12x18cm
Lot #11977 - photo photo
cca 1980 Balásy Pál felvétele a budapesti Vidámparkban, jelzés nélküli vintage fotóművészeti alkotás, 28x39 cm
Lot #11978 - photo photo
cca 1980 Balásy Pál: Flóriánnap, tűzoltók felvonulása, 3 db feliratozott vintage fotó, 40x29 cm
Lot #11979 - photo photo
cca 1980 Balogh Lajos: Asszociáció, feliratozott vintage fotóművészeti alkotás, szélén sérülés, 29x39 cm
Lot #11980 - photo photo
cca 1930 Belházy Dezső: Komp című fotóművészeti alkotása, jelzés nélkül, a szerző hagyatékából, 16x22 cm
Lot #11981 - photo photo
cca 1985 Blinczinger Béla: Vízi csata a Balatonban, feliratozott fotóművészeti alkotás, 40x30 cm
Lot #11982 - photo photo
cca 1950-60 Magyar Fotó, Bojár Sándor: Műkorcsolyázók, 2db fotó, jelzett, 12x9cm, + Műkorcsolyázó fotó, jelzés nélkül, 18x12cm
Lot #11983 - photo photo
cca 1962 Bojár Sándor (1914-2000) felvétele az Aranyember forgatásáról. A jelenetben Pécsi Ildikót és Csorba András főszereplőket látjuk, jelzetlen kép a szerző hagyatékából, 18x18 cm
Lot #11984 - photo photo
cca 1960 Demeter Károly (1892-1983) tanulmánykép, jelzés nélküli aktfotó a szerző hagyatékából, 23x18 cm
Lot #11985 - photo photo
cca 1938 Dulovits Jenő (1903-1972): Gellért Fürdő és Szálló, pecséttel jelzett fotó, 9x12 cm
Lot #11986 - photo photo
cca 1935 Gaál Margit: Játék a téren, jelzés nélküli vintage fotó a szerző hagyatékából, 23x17 cm
Lot #11987 - photo photo
cca 1970 Gebhardt György (1910-1993): Aratás, a szerző által feliratozott vintage fotóművészeti alkotás, 18x24 cm
Lot #11988 - photo photo
cca 1970 Gebhardt György (1910-1993): Ciklon, jelzés nélküli fotóművészeti alkotás a szerző hagyatékából, 24x18 cm
Lot #11989 - photo photo
cca 1980 Gebhardt György: Fejfák, a szerző által feliratozott vintage fotóművészeti alkotás, 40x30 cm
Lot #11990 - photo photo
cca 1985 György Edit: Eskü, feliratozott fotóművészeti alkotás, 30x40 cm
Lot #11991 - photo photo
cca 1935 Haár Ferenc (1908-1997): Tisza István szobra Budapesten, az Országház északi oldalánál, pecséttel jelzett vintage fotó, 18x17,5 cm
Lot #11992 - photo photo
1992 MTI Fotó: Hámor Szabolcs: Máriapócs fotó, jelzett, hátoldalon feliratozva, 13x13
Lot #11993 - photo photo
1955 Holly Sándor felvétele a Vass Imre barlang Lenke terméről, előtérben a rokokó kapu és Berhidai Géza, 12x17 cmKerny István pecséttel jelzett fotólapja, 9x14 cm
Lot #11994 - photo photo
cca 1970 Horváth Éva: Teleki téri piac, jelzett, 18x10cm
Lot #11995 - photo photo
cca 1970 Horváth Éva: Teleki téri piac, jelzett, 18x13cm
Lot #11996 - photo photo
1962 Járai Rudolf (1913-1993) légi felvétele a Városligetről, feliratozott sajtófotó, 9x12 cm
Lot #11997 - photo photo
Katkó István: Divatfotó, jelzetlen, hátoldalon feliratozva, 12x16 cm
Darabanth Auctions