Aste Terminate
lot # 7463 - sbz - bezirk 36 (opd potsdam)
Saturday Apr 06, 2019 10:00 Europe/Berlin
36 Eichwalde c, helle 60 Pfg. tadellos postfr., sign. Dr. Modry
Postfrisch
179VII
Catalog Value €: 500
more from this sale
Price: € 60.00
Price: € 50.00