Enchères Terminées
lot # 3627 - alexanderstadt
Saturday Apr 06, 2019 10:00 Europe/Berlin
1,50 Rbl. (4mm Kreuz) a. 10 Kop., tadellos postfr., sign.
Postfrisch
4III
Catalog Value €: 1300
more from this sale
Price: CHF 200.00