Enchères Terminées

Nomisma Spa

lot # 19 - greek coins

Tuesday Oct 17, 2017 09:30 to Wednesday Oct 18, 2017 18:00 Europe/Rome
Oct 17, 09:30 CEST

MYSIA Pergamo Cistoforo (133-I sec. a.C.) - Cista mistica - R/ Due serpenti eretti - S.Cop. 428 var. AG (g 12,18)

BB