Archivo

lot # 4350 - World Coins Portugal

Thursday Feb 26, 2015 14:00 UTC

Lote 4 monedas 500 Reis. 1846, 1858, 1889 y 1896. MARÍA II, PEDRO V, LUIS I y CARLOS I. AR. A EXAMINAR. KM-471, 498, 509, 535. MBC a EBC.