Nederland - Lot van ca. 5 penningen wo KLM 50 jaar 1963 50 mm zilver, Steunpenning 1914 65 mm en Jubileum Wilhelmina 1948 65 mm
Coins, Banknotes, Medals & Decorations Auction
By: Munten- en Postzegel Organisatie
Munten- en Postzegel Organisatie Coins, Banknotes, Medals & Decorations Auction
- (-) Remove medals in lots filter medals in lots
Filtrar por
Lot #5945 - medals in lots
Nederland - Lot van ca. 6 penningen m.b.t. Delft wo. Opening Sociëteit Phoenix 1877 brons en verguld, prijspenning HMvL 1878 voor 'biggen' en beloningspenning stadsbeiaardier - toegevoegd diverse Delftse memorabilia wo. abonnement op bedeling, enkele oude foto's en zegelstempelafdrukken
Lot #5946 - medals in lots
Nederland - Lot van ca. 6 penningen, wo. '100 Jaar Concertgebouw en -Orkest' 1988, 'Jacob Dooijewaard' 1961 en 'Wilhelmus van Nassouwe'.
Lot #5947 - medals in lots
Nederland - Lotje met 2 Nederlandse penningen: Utrecht 1865 - Penning 'Gerardus Johannes Mulder - 25 jaar hoogleraar te Utrecht’ en 19e eeuw 'Prijspenning Gemeente 's-Gravenhage voor de Tweejaarlijks Schilderijententoonstelling
Lot #5948 - medals in lots
Nederland - Verzamling (Euro)penningen in Lindnercassette - tevens iets divers
Lot #5949 - medals in lots
Nederland - Doosje met ca. 125 Uniedaalders, alle in doosje van uitgifte
Lot #5950 - medals in lots
Nederland - Lot van ca. 11 prijs- en beloningspenningen, wo. zilver.
Lot #5951 - medals in lots
Nederland - Lot van ca. 14 stuks boordgeld: SMN 5, 2½ en 1 gld, 50, 2x25 (v&r), 10 en 5 cent; Van Ommeren 1 gld, 25 en 10 cent; Holland Amerika Lijn 25, 10 en 5 cent
Lot #5952 - medals in lots
Nederland - Lot van ca. 3 penningen: 100 Jaar Winkler Prins 1970, 'Beloningspenning Inspecteur Verbindingsdienst' en Hollands Hjaelpen 1945.
Lot #5953 - medals in lots
Nederland - Lot van ca. 4 penningen m.b.t. Economische instituten, wo. 60-jarig bestaan Ned. Econ. Hogeschool door E. Claus - toegevoegd 2 buitenlandse penningen (6x)
Lot #5954 - medals in lots
Nederland - Lot van ca. 5 militaire medailles, waaronder Lombokmedaille 1873-1874, Trouwe Dienst en Kon. Mil. Sportvereeniging 1928.
Lot #5955 - medals in lots
Nederland - Lot van ca. 6 rekenpenningen en ca. 1 afgegoten strooipenning.
Lot #5956 - medals in lots
Nederland - Lotje van 2 penningen: Ir. Frits Fentener van Vissingen 2001 (oplage 650 stuks) in brons en Afscheidspenning Kees Storm (Aegon) (oplage 1000 stuks) in zilver
Lot #5957 - medals in lots
Nederland - Twee houten cassettes met diverse moderne penningen
Lot #5958 - medals in lots
Nederland - Blik met Jetons, Penningen, Speelgeld en Telefoonmunten, ca. 300 stuks
Lot #5959 - medals in lots
Nederland - Delft - vroeg lakenlood - VZ Wapenschild onder dak, klimmende leeuwen naast de paal / KZ Gotisch DELF - lood 23 mm - ZF
Lot #5960 - medals in lots
Nederland - Doosje met div. penningen, enkele onderscheidingen en medailles, tevens wat munten
Lot #5961 - medals in lots
Nederland - Doosje met diverse penningen, wb voor 1900 met oa inhuldigingspenning Willem II in zilver, inhuldigingspenning Willem III en Opening Van Het Noordzee Kanaal 1 November 1876. Toegevoegd diverse draagmedailles wb. Zuid-Afrika naar aanleiding van diverse koninklijke bezoeken.
Lot #5962 - medals in lots
Nederland - Flinke plastic bak met ca. 10 kilo div. Nederlandse penningen en tokens
Lot #5963 - medals in lots
Nederland - Interessant lot van ca. 6 adrespenningen van de Kon. Utrechtsche Fabriek van Zilverwerken en de Kon. Ned. Edelmetaalbedrijven Van Kempen Begeer en Vos - tin en brons - ZF tot PR
Lot #5964 - medals in lots
Nederland - Koopje diverse penningen wb. een rekenpenning 1607
Lot #5965 - medals in lots
Nederland - Lot met draagteken gekroond wapenschild Oranje omhangen met de Orde van de Kousenband - verguld 46x23 mm - en stempelafdruk gouden rijder 1750 (naslag ?) op schotelvormige plaat aluminium 87 mm (2x)
Lot #5966 - medals in lots
Nederland - Lot van bijna 150 automaat- en andere penninkjes wo. 1 Hoppa van de Delftse Carnavalsvereniging 'De Olijkerds'
Lot #5967 - medals in lots
Nederland - Lot van ca. 3 gedenkpenningen op Piet Heyn alsmede ca. 4 prijspenningen Nederlandsche Roeibond jaren 1920 met afbeelding Piet Heyn, wo. zilver (7x)
Lot #5968 - medals in lots
Nederland - Lot van ca. 3 penningen: 70e verjaardag Koningin Emma 1928, inhuldiging Juliana 1948 en troonsbestijging Groothertog Adolphe van Luxemburg 1890
Munten- en Postzegel Organisatie Stamp
Send Email to Munten- en Postzegel Organisatie Or Visit WebSite