lot # 2174 - Celtiberian Coins

Thursday Apr 30, 2015 14:00 UTC

As. ÉPOCA DE AUGUSTO. BILBILIS. Anv.: AVGVSTVS DIV. F. PATER PATRIAE. Cabeza laureada de Augusto a derecha. Rev.: II VIR. MVN. AVGVSTA BILBILIS M. SEMP. TIBERI L. LICI. VARO. Láurea. 14,85 grs. AE. Pátina oscura. AB-278. MBC.