lot # 120 - Roman Coins

Thursday Apr 30, 2015 14:00 Europe/Madrid

Denario. 128 a.C. CLOULIA-1. T. Cloelius. 3,82 grs. AR. Pátina. Cal-435; FFC-572. MBC+.