Members can Save Searches
GROßHERZOGTUM MECKLENBURG-SCHWERIN, Friedrich Franz II. 1842-1883, 20 Mark 1872 A, Berlin, Jaeger 230, vorzüglich - Stempelglanz
View All Sale Items