Bronzérem /Bronzemedaille/ , Cu , Chyzer Kornél jutalomérem /Preismedaille/,
Av: szakállas mellkép balra, alatta pók és babérág, körülötte /Brustbild mit Bart n.l., darunter Spinne und Lorbeerzweig, ringsherum/ MAGY. ORVOSOK ÉS TERM. VIZSG. VÁNDORGYůLÉSE CHYZER CORNÉL EMLÉKÉNEK
Rv: szakállas aggastyán ül, koponyát szemlélve, jobb könyökét talapzatra támasztja, amelyen mesterjegy van függőlegesen /Greis mit Bart sitzend und einen Schädel betrachtend, die Rechte an einen Sockel stützend, darauf vertikal Meisterzeichen/ VASTAGH GYÖRGY IFJ. A jutalomérmet 1910-bem alapították Miskolcon (XXXV. vándorgyělés), első ízben 1912-ben adományozták Veszprémben (XXXVI. vándorgyělés), összesen 6 alkalommal /Die Belohnungsmedaille wurde 1910 in Miskolc gestiftet (XXXV. Wander- versammlung). Zum ersten Mal wurde sie 1912 in Veszprém verliehen (XXX. Wanderversammlung) und sie wurde insgesamt sechsmal vergeben/
15.21 g, 30.5 mm, vert bronz /geprägt/
H.V.: 102, H.P.: 6367,
RR!
vorzüglich