Nudelman Numismatica

lot # 129 - arpadenzeit Andreas III. (1290–1301)

Sunday Sep 27, 2015 09:30 to 17:00 Europe/Budapest Europe/Budapest
Sep 27, 08:30 CEST

Denár , Ag,
Av: A - D koronás uralkodó mellképe szemből /gekröntes Brustbild von vorne/
Rv: szétágazó ágon két gyümölcsszem, málna /auf gegabeltem Zweig zwei Früchte, Himbeeren/
0.29 g,
Huszár: 422, Unger II.: 334, C.N.H. I.: 372,
R! Patina!

vorzüglich