By: Nudelman Numismatica
lot # 128 - arpadenzeit Andreas III. (1290–1301)
Sunday Sep 27, 2015 09:30 to 17:00 Europe/Budapest Europe/Budapest
Sep 27, 08:30 CEST
Denár , Ag,
Av: koronás uralkodó mellképe szemből, országalmával /gekröntes Brustbild von vorne mit Reichsapfel/
Rv: pajzsban kettőskereszt talapzaton /im Schild Doppelkreuz auf Sockel/
0.41 g,
Huszár: 427, Unger II.: 325, C.N.H. I.: 377,
RRR!
sehr schön-vorzüglich