Nudelman Numismatica

lot # 111 - arpadenzeit Andreas II. (1205–1235)

Sunday Sep 27, 2015 09:30 to 17:00 Europe/Budapest Europe/Budapest
Sep 27, 08:30 CEST

Obulus , Ag ,
Av: korona alatt két szárny között kereszt /unter Krone zwischen zwei Flügeln Kreuz/
Rv: nyolcas- karéjban kereszt, belül a találkozási pontoknál négy liliom /Kreuz in Achtpaß, bei den Berührungspunkten der Bogen vier Lilien nach innen/
0.27 g,
Huszár: 248 , Unger I.: 158 , C.N.H. I.: 210,
Selten!
min. peremhiba /winz. Randfehler/
vorzüglich