Nudelman Numismatica

lot # 107 - arpadenzeit Bela II.(1172–1196)

Sunday Sep 27, 2015 09:30 to 17:00 Europe/Budapest Europe/Budapest
Sep 27, 08:30 CEST

Bracteata, Ag ,
Av: királyalak szemből jogarral és országalmával, kétoldalt alul /Königsgestalt von vorne mit Zepter und Reichsapfel, seitwärts unten/ •B• -•R•
Rv: az előlap negatív képe /vertieftes Bild der Vs./
0.15 g,
Huszár: 191, Unger II.: 117, C.N.H. I.: 271,
Patina!

vorzüglich-stempelfrisch