Nomisma Spa

lot # 6 - greek coins

Tuesday Jan 24, 2017 12:00 Europe/Rome
Jan 24, 11:00 CET

GALLIA Massalia Obolo (circa V sec. a.C.) Testa a d. – R/ Ruota – Sear 72 AG (g 0,65)

MB/BB