Editions V. Gadoury

lot # 387 - corsica (kingdom of)

Saturday Dec 06, 2014 08:00 Europe/Rome

Pascal Paoli 1762-1768 4 soldi, Murato, 1765, Billon 1.55g.
Ref : G.7
Conservation : TTB/SUP