By: Editions V. Gadoury
lot # 387 - corsica (kingdom of)
Saturday Dec 06, 2014 08:00 Europe/Rome
Pascal Paoli 1762-1768 4 soldi, Murato, 1765, Billon 1.55g.
Ref : G.7
Conservation : TTB/SUP
Editions V. Gadoury
Send Email to Editions V. Gadoury Or Visit WebSite