lot # 5633 - Coins, medals, paper money Historical Medals
Thursday Sep 24, 2020 10:00 Europe/Amsterdam
(1928) Eenzijdige bronzen plaquette met het portret van Prof. Dr. H.A. Lorentz, hoogleraar natuurkunde te Leiden en winnaar van de Nobelprijs in 1902. Ongedateerd en ongesigneerd (mogelijk door T. Dupuis). Afmeting 109 x 74 mm. (Hofstee 61, cf. Zw. 89) zf-pr
Coins, medals, banknotes
Corinphila Veilingen