52 I. 5ø 20mm 1886, postfriskt. Et par litt kortere tagger oppe. (SK 3900)
Public auction 211
By: Skanfil Auksjoner AS
Apr 15, 2021 Europe/Oslo
Skanfil Auksjoner AS Public auction 211
Thursday Apr 15, 2021 11:00 to Sunday Apr 18, 2021 18:00 Europe/Oslo
Public auction 211
- (-) Remove 5 øre 20 mm filter 5 øre 20 mm
Showing 1 - 8 of 8
Lot #4009 - 5 øre 20 mm
52 IIa. 5ø 20mm smaragdgrønn, postfriskt. Fotoattest fra LN.
Lot #4011 - 5 øre 20 mm
52 IIc. Stående vannmerke. Pen firestripe pakkestemplet Christiania.
Lot #4012 - 5 øre 20 mm
52 IIIa. Fem øre postfrisk, men pepperlim, og noen bretter/små limbretter spes. ved ø/h hjørne. (4000)
Lot #4013 - 5 øre 20 mm
52 IIIb. 5ø 20mm 1891, postfriskt. Merket med god tg., sentr. v. (SK 3500)
Lot #4015 - 5 øre 20 mm
52 IVB. Grovtagget 5-øre med tvetydig Chra-stpl. trolig mai 1893. Velsentrert men innhakk i merkets h. side/nede.