1. "3" Aalhuus, SF/10 pkt.
Public auction 211
By: Skanfil Auksjoner AS
Skanfil Auksjoner AS Public auction 211
Public auction 211
- (-) Remove NK 1 nummerstempler filter NK 1 nummerstempler
Lot #3636 - NK 1 nummerstempler
1. "6" Aasen, NT/10 pkt. Attest fra Enger sier "Merkebildet er lett innklippet oventil (Stemplet er en stor raritet)".
Lot #3637 - NK 1 nummerstempler
1. Vakkert nær rettvendt "25" ( Bergen ). Jevne, gode marger alle sider.
Lot #3638 - NK 1 nummerstempler
1. "25" (Bergen) i lett og klart, diag. fullstpl., normale/meget gode marger.
Lot #3639 - NK 1 nummerstempler
1. "27" (Birid), sidev., nær fullstpl., grad 6. OK/bra marger.
Lot #3642 - NK 1 nummerstempler
1. "48" (Drammen), nær rettv., fullstpl. på merk med tre gode marger, smal v.
Lot #3643 - NK 1 nummerstempler
1. "55" (Eidsberg, ØF) rettv., entydig med det "brede" sifferet, på merke med noe smale/moderate marger. Grad 7.
Lot #3644 - NK 1 nummerstempler
1. Par diag. "63" (Farsund), smale til gode marger. Grad 3, VA.
Lot #3646 - NK 1 nummerstempler
1. "73" Folden, NO/10 pkt. Positiv attest fra Enger.
Lot #3648 - NK 1 nummerstempler
1. "96" Haa, RO/10 pkt. Attest fra Enger sier "Smalrandet, stemplet er dog en raritet".
Lot #3650 - NK 1 nummerstempler
1. "105" Haus i Nordhordland, HO/10 pkt. Sign. FCM. Noe smale marger.
Lot #3651 - NK 1 nummerstempler
1. "106" Havøsund, FI/10 pkt. "Snauklipt" merke på brevstykke.
Lot #3652 - NK 1 nummerstempler
1. "107" Heggebostad, VA/10 pkt. Attest fra Aune sier "Noe smal marg oppe ellers gode".
Lot #3653 - NK 1 nummerstempler
1. "114" Hiterdal, TE/7 pkt. Noe smale marger.
Lot #3654 - NK 1 nummerstempler
1. "117" Hjertdal, TE/7 pkt. Smal marg høyre side.
Lot #3655 - NK 1 nummerstempler
1. "121" Holden, TE/5 pkt. Positiv attest fra FCM.
Lot #3656 - NK 1 nummerstempler
1. Sidevendt nær fullstemplet "123" ( Holmestrand ). Fra gode til brede marger. Ubetydelig innklippet mot nedre høyre hjørne. Gammelt eierstempel på baksiden.
Lot #3659 - NK 1 nummerstempler
1. "138" (Inderøen, NT), kraftig, omv. fullstpl. på merke med gode til særdeles gode marger. Lukket riss i margen h. side/nede.