72-88 (AFA). Sjeldent TURUL og KRONE sett komplett 1909-1913 i utaggete 4-blokker.
Public auction 211
By: Skanfil Auksjoner AS
Skanfil Auksjoner AS Public auction 211
Public auction 211
- (-) Remove Ungarn (Michel) filter Ungarn (Michel)
Lot #2493 - Ungarn (Michel)
89-107 (AFA). Sjeldent TURUL og KRONE sett komplett 1913-1916 i utaggete 4-blokker med nedre marginal, hull i den ene 12 f. og 70 f. er gummien løbet lidt i marginalen.
Lot #2495 - Ungarn (Michel)
Samling 1871/1982 + BoB i 5 LT-album. Starter med 25 "F. Josef" og ca. 100 "brev-merker" på div. vannmerker og tagginger. Deretter ok besatt, med noen mangler, til 1958. Fra 1959/1982 er samlingen komplett etter fortrykk i perioden (inkl. alle miniatyrarkene), samt noen ekstra kleinbogen. Miniatyrark fra 1934, men perioden 1945/1958 mangler.
Lot #2496 - Ungarn (Michel)
Stor samling 1945/2017 i 5 pent brukte, eldre type Leuchtturm-album, ca. 70% kpl. 1945/97 er mest ordrestemplet med en del * og nesten kpl. i denne perioden, 1998/2010 er mest * med noen **. 2014/2017 mest ** med en del *. Medfølger flere sett/årssett fra 2000/10-tallet klar for montering i ledige hull i album. Også 1870/1940-tallet hengslet på gamle albumsider, mest stemplet med en del *, bra kpl. i perioden med flere bedre merker/sett....
Lot #2497 - Ungarn (Michel)
Eske med betydelig antall MINIARK, mye løst i antall/duplisert, noen med "krøll", men hovedsaklig god kvalitet. Inkl. en arkmappe med moderne, store "Kleinbogen". Godt over 200 enheter.