447-59. Pax, komplett stemplet, god kvalitet. (€ 1000)
Public auction 211
By: Skanfil Auksjoner AS
Skanfil Auksjoner AS Public auction 211
Public auction 211
- (-) Remove Sveits (Michel) filter Sveits (Michel)
Lot #2386 - Sveits (Michel)
BL 5. PP-blokken lettstpl., sign. Rellstab BPP. (€700)
Lot #2387 - Sveits (Michel)
BOOKLET K9. Pro Juventute 1915 5 c. Tête-bêche par på flott brev ARBON 6.XII.15. Loddrett arkivbrett. (€1600)
Lot #2388 - Sveits (Michel)
Nearly all used coll. 1860-1937 in and older hingeless album. Very well filled and probably compl. up to the price range 50/100 Euros. Some small Helvetia incorrectly mounted. Some blocks.
Lot #2389 - Sveits (Michel)
En samling stående Helvetia satt opp etter Zumstein (Sfr. 1290). En 69 C med kort tagg ikke regnet.
Lot #2390 - Sveits (Michel)
Ca. 360/370 forsendelser fra eldre til nyere, men fokus 1960-tallet til nyere, i to gode, tykke Vario Gigant-album, + et par plansjer. Mye til Norden/Skandinavia, og var. materiale, mest bruksforsendelser. Noen fdc, derav noen halvgamle før 1960. Bra kvalitet.
Lot #2391 - Sveits (Michel)
Tykk lagerbok med mange eldre til nyere merker (tidlig 1980-tallet), renslig oppsett.
Lot #2392 - Sveits (Michel)
Pro Patria-samling med ** 4-blokke 1938-1963 komplett i hovednumre - uten miniark. Afa over DKK 7000,-, talt som enkeltmerker.
Lot #2393 - Sveits (Michel)
To delsamlinger på div. fortrykksark, hhv. mange og få merker. Ingen sjeldenheter.
Lot #2394 - Sveits (Michel)
Roteparti med masse merker 1900/70-tallet mest, trenger sortering. 32-s. innstikkbok. Overv. stpl. merker.