Schitterende en vrijwel complete collectie Wilhelmina 1898-1948 in twee Hartberger-albums waarbij diverse FDC- en prachtkwaliteiten alsmede zeldzamere types en jaren zoals 10 Cent 1894/1895/1945, 25 Cent 1895b/1896/1898/1901a/1945, Guldens 1896/1898/1906/1910/1911/1944 Doorloper /1945 en Rijksdaalders 1898/1932GH/1938GH etc. Zelden zo compleet aangeboden! BEZICHTIGEN
Coins, Banknotes, Medals & Decorations Auction
By: Munten- en Postzegel Organisatie
Munten- en Postzegel Organisatie Coins, Banknotes, Medals & Decorations Auction
- (-) Remove Coin filter Coin
- (-) Remove coins netherlands in lots (books and albums) - room sale only filter coins netherlands in lots (books and albums) - room sale only
Lot #2201 - coins netherlands in lots (books and albums) - room sale only
Fantastische collectie Willem I in speciaal Hartberger-album. Alle munten verzameld in minimaal PR tot FDC wb. 5 Halve Centen, 9 Centen, 4 Stuivers, 6 Dubbeltjes, 8 Kwartjes, 1 Halve Gulden, 4 Guldens, 1 Rijksdaalder en 5 Drieguldenstukken - Zelden aangeboden, BEZICHTIGING AANBEVOLEN
Lot #2202 - coins netherlands in lots (books and albums) - room sale only
Prachtige collectie Wilhelmina in 2 albums - vrij aardig compleet waarbij topkwaliteit en betere jaren. Bezichtiging aanbevolen!
Lot #2203 - coins netherlands in lots (books and albums) - room sale only
Uitgebreide collectie Koninkrijk vanaf Willem I met diverse betere jaren en kwaliteiten, met o.a. 2½ Gld 1842, 1932 & 1938 Grof Haar, 1 Gulden 1844, 1911 etc.
Lot #2204 - coins netherlands in lots (books and albums) - room sale only
Uitgebreide collectie verzameling Koninkrijk vanaf Willem I met vele betere jaren zoals Gulden 1911 en de Rijksdaalders 1932 en 1938 met Grof Haar
Lot #2205 - coins netherlands in lots (books and albums) - room sale only
Schitterende collectie Willem II op KWALITEIT verzameld in spec. Album wo. ½ Centen 1841, 1843 en 1846, 10 Centen 1848 en 1849, 25 Cent 1849, ½ Guldens 1847 en 1848, Guldens 1845, 1846, 1847 en 1848, Rijksdaalders 1841, 1844, 1845 (2x), 1846 en 1848 - Alles Prachtig tot UNC
Lot #2206 - coins netherlands in lots (books and albums) - room sale only
Uitgebreide verzameling Koninkrijk wb. 1 Gulden 1910, 2½ Gld 1853 etc.
Lot #2207 - coins netherlands in lots (books and albums) - room sale only
Uitgebreide verzameling Koninkrijk vanaf Willem I wb. 2½ Gulden 1898 - tevens wat wereld
Lot #2208 - coins netherlands in lots (books and albums) - room sale only
Collectie 5 en 10 Euro-herdenkingsmunten in coincard wb. de vier schaarse van 2002/03/04
Lot #2209 - coins netherlands in lots (books and albums) - room sale only
Album met ca. 221 Juliana-rijksdaalders
Lot #2210 - coins netherlands in lots (books and albums) - room sale only
Verzameling Koninkrijk vanaf Willem I in 2 albums
Lot #2211 - coins netherlands in lots (books and albums) - room sale only
Uitgebreide verzameling Wilhelmina in 2 albums wb. 1 Gulden 1911 en andere betere jaren
Lot #2212 - coins netherlands in lots (books and albums) - room sale only
Album met ca. 147 Juliana-rijksdaalders
Lot #2213 - coins netherlands in lots (books and albums) - room sale only
Album goed gevuld met naoorlogse zilv. munten Nederland
Lot #2214 - coins netherlands in lots (books and albums) - room sale only
Uitgebreide Euro-collectie in 3 albums incl. de herdenkingsuitgiften, alle munten in UNC of Proof, tevens wat divers waarbij pré-Euro zilver en BU-sets
Lot #2215 - coins netherlands in lots (books and albums) - room sale only
Verzameling Koninkrijk vanaf Willem I waarbij betere jaren en kwaliteiten
Lot #2216 - coins netherlands in lots (books and albums) - room sale only
Album met 71 zilveren tientjes (grootformaat)
Lot #2217 - coins netherlands in lots (books and albums) - room sale only
Verzameling Koninkrijk van Willem I t/m Euro - tevens iets divers
Lot #2218 - coins netherlands in lots (books and albums) - room sale only
Verzameling Nederland vanaf Willem II
Lot #2219 - coins netherlands in lots (books and albums) - room sale only
Verzameling Koninkrijk in 4 albums wb. Cent 1924 en ½ Gulden1898
Lot #2220 - coins netherlands in lots (books and albums) - room sale only
Collectie Koninkrijk vanaf Willem I
Lot #2221 - coins netherlands in lots (books and albums) - room sale only
Album munten Nederland met veel (groot) zilver
Lot #2222 - coins netherlands in lots (books and albums) - room sale only
Album munten Nederland met veel vooroorlogse Rijksdaalders, tevens munten wereld
Lot #2223 - coins netherlands in lots (books and albums) - room sale only
Album munten Nederland wb. betere jaren
Lot #2224 - coins netherlands in lots (books and albums) - room sale only
Album met ca. 135 zilv. Juliana-guldens
Munten- en Postzegel Organisatie Stamp
Send Email to Munten- en Postzegel Organisatie Or Visit WebSite