Divers - Volle verhuisdoos Duitsland van 1 Pfennig t/m 10 Mark, alles op albumbladen incl. zilver, tevens zak diversen
Coins, Banknotes and Medals Auction
By: Munten- en Postzegel Organisatie
Munten- en Postzegel Organisatie Coins, Banknotes and Medals Auction
- (-) Remove muntendoos buitenland groot - wordt niet verstuurd filter muntendoos buitenland groot - wordt niet verstuurd
Lot #5165 - muntendoos buitenland groot - wordt niet verstuurd
Divers - Verhuisdoos diverse munten Nederland, Duits en wereld in diverse albums, doosjes en los. Tevens enkele penningen
Lot #5166 - muntendoos buitenland groot - wordt niet verstuurd
Divers - Volle verhuisdoos Engeland van Farthing t/m 5 Pounds, alles op albumbladen incl. zilveren doosje met Frankrijk op muntbladen
Lot #5167 - muntendoos buitenland groot - wordt niet verstuurd
Divers - Verzameling met diverse Eurosets, veelal in luxe kistjes, tevens veel 2 Euromunten en diversen wo. USA quarters
Lot #5168 - muntendoos buitenland groot - wordt niet verstuurd
Divers - Verhuisdoos met collectie euro's in 3 albums, diverse doosjes en bakjes. Tevens diverse FDC-sets
Lot #5169 - muntendoos buitenland groot - wordt niet verstuurd
Divers - Enorme partij wereldmunten in 6 propvolle houten opbergdozen; vele duizenden zakjes met onoverzichtelijke collectie meest 20e eeuwse munten - Vondsten mogelijk! Tevens 7e doos met meccano. Geheel in 2 grote dozen, totaal bruto gewicht ca. 40 kilogram
Lot #5170 - muntendoos buitenland groot - wordt niet verstuurd
Divers - Verhuisdoos met jaartalverzameling Canada incl. koers en zilver, tevens België en Frankrijk in 7 albums
Lot #5171 - muntendoos buitenland groot - wordt niet verstuurd
Divers - Verhuisdoos met enkele albums Nederland, euro's en wereld, tevens wat biljetten en penningen
Lot #5172 - muntendoos buitenland groot - wordt niet verstuurd
Divers - Bananendoos met verzameling munten wereld in 12 kleine verzamelalbums wb. leuk Engeland en Duitsland
Lot #5173 - muntendoos buitenland groot - wordt niet verstuurd
Divers - Verhuisdoos met verzameling wereldmunten in 7 albums wb. beter België, tevens ca. 13 kilo wereldmunten in plastic bakjes
Lot #5174 - muntendoos buitenland groot - wordt niet verstuurd
Divers - Verhuisdoos met interessante verzameling wereldmunten in 8 albums A t/m Z
Lot #5175 - muntendoos buitenland groot - wordt niet verstuurd
Divers - Verzameling in doos 'Coins of the World - Op wereldreis met de Koninklijke Nederlandse Munt', div. ongecirculeerde muntensets wereld in 5 albums, tevens div. munten en penningen in 4 mappen
Lot #5176 - muntendoos buitenland groot - wordt niet verstuurd
Divers - Verhuisdoos met collectie wereldmunten op bladen in albums wb. Duitsland, Portugal, Oostenrijk, East India, USA etc wb. zilver
Lot #5177 - muntendoos buitenland groot - wordt niet verstuurd
Divers - Verzameling munten Denemarken, Polen, Italië, Portugal, Ierland, Bulgarije, Roemenië en Joegoslavië, Turkije en Finland in 9 albums in verhuisdoos
Lot #5178 - muntendoos buitenland groot - wordt niet verstuurd
Divers - Verhuisdoos met beginnerscollectie Euro's in 6 Importa-albums en wat diversen
Lot #5179 - muntendoos buitenland groot - wordt niet verstuurd
Divers - Verhuisdoos met diverse munten wereld in albums en los wb. België en Zwitserland
Lot #5180 - muntendoos buitenland groot - wordt niet verstuurd
Divers - Bananendoos met verzameling munten wereld in 14 kleine verzamelalbums
Lot #5181 - muntendoos buitenland groot - wordt niet verstuurd
Divers - Verhuisdoos met beginnerscollectie Euro's in 8 albums en wat setjes
Lot #5182 - muntendoos buitenland groot - wordt niet verstuurd
Divers - Verzameling munten wereld wb. iets koers en wat penningen in 4 (zelfgemaakte) lades in plastic krat
Lot #5183 - muntendoos buitenland groot - wordt niet verstuurd
Divers - Collectie wereldmunten in 6 'Collect Perfect' mappen, deels moderne munten in FDC, deels oudere munten, tevens 4 mappen wereldmunten
Lot #5184 - muntendoos buitenland groot - wordt niet verstuurd
Divers - Verhuisdoos met 10 albums en map bladen vnl. 20e eeuwse wereldmunten, veelal op jaartal verzameld incl. koers en zilver
Lot #5185 - muntendoos buitenland groot - wordt niet verstuurd
Divers - Verzameling munten wereld wb. iets koers, penningen en zilver in 3 (zelfgemaakte) lades incl. setjes in bananendoos
Lot #5186 - muntendoos buitenland groot - wordt niet verstuurd
Divers - Verzameling wereldmunten in 8, soms dikke, albums
Lot #5187 - muntendoos buitenland groot - wordt niet verstuurd
Divers - Verzameling wereldmunten in 15 grote en kleine albums
Lot #5188 - muntendoos buitenland groot - wordt niet verstuurd
Divers - Verzameling munten Luxemburg, Duitsland, Kroatië, Griekenland, Tsjechoslowakije, Noorwegen en Europa in 8 albums in verhuisdoos
Munten- en Postzegel Organisatie Stamp
Send Email to Munten- en Postzegel Organisatie Or Visit WebSite