Kern J. H. O.: Bei Freund und Feind in allen Zonen. Der Flüchtling im Grand Chaco. Stuttgart, 1885. Rieger.
Stamps, Coins and Postcards Mail Auction #239
By: Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd. Stamps, Coins and Postcards Mail Auction #239
Mixed philatelic auction lots and collections.
A vivid flea market section is waiting for eager vintage treasure hunters.
Prices are in Hungarian Forints.
- (-) Remove books: other languages filter books: other languages
Lot #13491 - books: other languages books: foreign languages
Der sinnreiche Junker don Quixote von la Mancha. Zweiter Teil. Wien, 1840, Rudolph Sammer. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban / full linen binding, little damaged condition
Lot #13492 - books: other languages books: foreign languages
A. v. Lamartine's sämmtliche Werke. Stuttgart, 1850. Rieger. Kissé szétvált félvászon kötésben / Parted half linen binding
Lot #13493 - books: other languages books: foreign languages
Payne's Conversations-Lexikon. Ein Hausschatz des Wissens für Jedermann. Leipzig, d.n. A. H. Payne. Rengeteg kihajtható melléklettel, több szakadt / with many fold out maps (some with tears)
Lot #13494 - books: other languages books: foreign languages
Lemonnier Camille: L'Aumóne d'Amour. Illustrations de Matold et Millis. Paris, 1898, E. Guillaume. Kopottas egészvászon kötésben.
Lot #13495 - books: other languages books: foreign languages
Les courtisanes de L'Antiquité. Marie-Magdeleine par Marc de Montifaud. Septiéme Édition avec Notes Inédites. Paris, 1879. Félvászon kötés, belül a gerincnél javított, ceruzás aláhúzásokkal, jó állapotban / half linen binding
Lot #13496 - books: other languages books: foreign languages
Collection officielle des ordonnances de police. Depuis 1831 jusqu'à 1861. 6. köt. Paris, 1865, Libraire administrative de Paul Dupont. Kicsit szakad, kopott félbőr kötésben, egyébként jó állapotban.
Lot #13497 - books: other languages books: foreign languages
Gothaisches Genealogisches Taschenbuch der Briefadeligen Häuser 1919 (13. Jahrgang. Gotha, 1919, Perthes Verlag. Kopottas, foltos kiadói egészvászon kötésben.
Lot #13498 - books: other languages books: foreign languages
Heyer Carl dr.: Der Waldbau, oder die Forstproductenzucht, von- - Leipzig, 1854, Leubner. Viseltes egészvászon kötésben.
Lot #13499 - books: other languages books: foreign languages
Német nyelvű szépirodalmi művek: Lionel Lincoln: Die Belagerung von Boston. Frankfurt, 1839, Johann David Cauléander. Langbeins: Samtliche Schriften. Stuttgart, Cheile's Buchandlung. Kopottas keménykötésben.
Lot #13500 - books: other languages books: foreign languages
Carolo van Horn: Cornucopia Concionum Sacrarum, Et Moralium Formatarum ...: Supra Cunctas Ferias & Dominicas totius Quadragesimae, Nec non Luctuosam Christi Domini Passionem. Pars Prima. Agrippinae, 1688, Hermannum Demen. Rossz állapotú kiadói egsézbőr kötésben.
Lot #13501 - books: other languages books: foreign languages
Justo Modersonio: Conicones in psalmos poenitentiales, seu Commentarius litteralis et moralis, autore - - Antverpiae, 1695, pro F. a Metelen. Kopott, szakadt kiadói egészbőr kötésben.
Lot #13502 - books: other languages books: foreign languages
Campes, J.H.: Robinson Crusoe. Für die Jugend neu bearbeitet von Julius Hoffmann. Mit vielen Textillustrationen und vier Farbenbildern nach Aquarellen. von W. Hoffmann. Zweite Auflage. Stuttgart, Thienamanns Verlag. Ganzleineneinband, verschlisener Zustand / Kiadói festett egészvászon kötés, gerincnél szakadt, kopottas állapotban / full linen binding, demaged condition
Lot #13503 - books: other languages books: foreign languages
Fuchs, Eduard: Illustrierte Sittengeschichte vom Mittelalter bis zur Gegenwart. Die galante Zeit. Mit 429 Textillustrationen und 65 Beilegen. Erstes bis zehntes Tausend. München, 1912, Albert Langen. Egészvászon kötésben. Aranyozott, díszes fedőlappal. Gerincnél teljesen elvált.
Lot #13504 - books: other languages books: foreign languages
Scheller, Immanuel Johann Gerhard: Lateinisch-deutsches und deutsch-lateinisches Handlexikon. 2. köt.: Deutsch-lateinischer Theil. Leipzig, 1796, Caspar Fritsch. Aranyozott gerincű, kopott bőrkötésben, egyébként jó állapotban.
Lot #13505 - books: other languages books: foreign languages
Unsere Zeit – Jahrbuch zum Conversations-Lexikon. Zweiter Band. Lepzig, 1858, F. A. Broadhaus. 'Ezt a könyvet gr. Zichy Jenő ajándékozta a Fővárosi könytárnak' bejegyzéssel. Kiadói Félbőr kötésben. Jó állapotú.
Lot #13506 - books: other languages books: foreign languages
Bulwer, E[dward] L[ytton]: Sämmtliche Romane. 13-18., 25-34., 42-48., 66-103. köt. Stuttgart, 1845-1847, I. B. Metzler'schen Buchhandlung. A híres angol regényíró műveinek német fordítása, összesen 10 db különálló kötetben. A kötetek elején a regényekhez kapcsolódó metszetekkel. Változó állapotú, többnyire kopottas félbőr kötésben, egyébként jó állapotban.
Lot #13507 - books: other languages books: foreign languages
Meidinger, Johann Valentin: Practische französische Grammatik. Frankfurt am Main, [1829], Kopott félbőr kötésben, egyébként jó állapotban.
Lot #13508 - books: other languages books: foreign languages
Aspesi, Natalia, Strocchi, Maria Letizia: Valore donna: L'Immagine femminile nella banconota. Firenze, 1991, Pineider. Szerzők által dedikált példány! Sok színes illusztrációval. Kiadói kemény papírkötés, védőborítóval. Újszerű állapotban.
Lot #13509 - books: other languages books: foreign languages
Paris & Liege, 1873, A. Hennuyer for the Librairie Polytechnique. félbőr kötésben / in half-leather binding
Lot #13510 - books: other languages books: foreign languages
Guye, Samuel, Michel, Henri: Mesures du temps et de l'espace. Horloges, montres et instuments anciens. Fribourg, 1970, Office du Livre. Tele színes ill., fekete-fehér fotókkal. Kiadói egészvászon kötésben, fedőborítóval. Szép állapotban.
Lot #13511 - books: other languages books: foreign languages
Andrée Sikorska: Laissez-nous succumber a la tentation. Paris, 1951. Flammarion. Dedikált! / With autograph dedication!
Lot #13512 - books: other languages books: foreign languages
Catullus Tibullus Propertius cum galli fragmentis et perviglio veneris praemittitur notitia literaria studiis societatis bipontinae. Editio secunda.Kiadói félbőr kötés, színezett lapszélek, kopottas állapotban / in half leather binding
Lot #13513 - books: other languages books: foreign languages
Hederich, Benjamin: Promtuarium Latinitatis probatae et exercitatae, oder vollständigstes deutsch-lateinisches lexicon... 3. köt. Leipzig, 1777, Gleditschens Handlung. Aranyozott gerincű, kopottas bőrkötésben, egyébként jó állapotban.
Darabanth Auctions