Proef in zwart op dik wit papier van de goedgekeurde plaat I van de 5 cent pos. 61-63 en 66-68 in blok van 6 met velrand, pracht ex. (plakkerrestjes achterzijde)
Netherlands and former colonies - Single lots
Auction 248-249 Day 3 Netherlands and former colonies
By: Corinphila Veilingen
Corinphila Veilingen Auction 248-249 Day 3 Netherlands and former colonies
Far Eastern Republic, Netherlands incl. Japanese Occupation and Interim Period
Including THE FAR EASTERN REPUBLIC - A Postal History of the Russian Civil War in Siberia 1917-1924 – The Dick Scheper Collection
Some highlights:
• Nice range of Netherlands, including extensive 1852 with rarities
• Netherlands Illustrated Postal Stationery
• Japanese Occupation and Interim Period
• The Far Eastern Republic - A Postal History of the Russian Civil War in Siberia 1917-1924
• Original country collections
• Picture Postcards
• Various lots of of coins, medals and banknotes
- (-) Remove Netherlands and former colonies filter Netherlands and former colonies
- (-) Remove NL 1852 King William III filter NL 1852 King William III
Lot #2202 - Netherlands and former colonies NL 1852 King William III
Lot #2203 - Netherlands and former colonies NL 1852 King William III
Proef in zwart op dik wit papier van de goedgekeurde plaat I van de 5 cent pos. 80/85 in verticaal paar met hoekvelrand, vrijwel pracht ex. (enkele schaafplekjes achterzijde)
Lot #2204 - Netherlands and former colonies NL 1852 King William III
Proef in zwart op dik wit kartonpapier van de goedgekeurde plaat I van de 5 cent pos. 32, pracht ex. met certificaat Dr. Louis 1983
Lot #2205 - Netherlands and former colonies NL 1852 King William III
Kleurproef van de 5 cent in fletsblauw plaat III pos. 91-92 en 96-97 in blok van 4 met hoekvelrand met watermerklijnen en Postze(gels), pracht ex. met certificaat Vleeming 2020. Herkomst: collectie De Jong (2001)
Lot #2206 - Netherlands and former colonies NL 1852 King William III
Onbedrukt veldeel handgeschept papier van 25 ex. met posthoorns, hoekvelrand en watermerklijnen, vrijwel pracht ex. (enkele vouwtjes en bruine plekjes) met certificaat Vleeming 2020
Lot #2207 - Netherlands and former colonies NL 1852 King William III
5 cent diepdonkerblauw plaat I pos. 49, 10 cent rood plaat X pos. 49 op dun papier en 15 cent donkeroranje pos. 49 alle met specimen opdruk, vrijwel pracht ex. (gom alle 3 ex. deels getint, 5 cent afgesprongen gomdeeltje en 10 cent 2 miniem dunne plekjes) met certificaat Dr. Louis 2009, cat.w. 7500. Het Corinphila-archief meldt 11 complete sets! Herkomst: collectie Reed (1995)
Lot #2208 - Netherlands and former colonies NL 1852 King William III
5 cent diepdonkerblauw plaat I pos. 54-55 en 59-60 in blok van 4 waarin pos. 59 **, pracht ex. (bovenste 2 zegels gomrimpeltje) met certificaat Muis 2006, cat.w. 6500+
Lot #2209 - Netherlands and former colonies NL 1852 King William III
5 cent blauw plaat VI op dun papier, pracht ex. met originele bruine gom en certificaat Moeijes 1982, cat.w. 600
Lot #2210 - Netherlands and former colonies NL 1852 King William III
10 cent karmijn plaat I pos. 16-17 en 21-22 in blok van 4 met hoekvelrand, pracht ex. met volle originele gom en certificaat NVPH 1967, cat.w. 6000+
Lot #2211 - Netherlands and former colonies NL 1852 King William III
10 cent rood plaat X pos. 40 op dik papier, pracht ex. (ongegomde bovenrand met certificaat Vleeming 2020, cat.w. 650
Lot #2212 - Netherlands and former colonies NL 1852 King William III
10 cent rood plaat X pos. 47 op dik papier, pracht ex. met certificaat Vleeming 2020, cat.w. 650
Lot #2213 - Netherlands and former colonies NL 1852 King William III
15 cent donkergeeloranje pos. 56-57 en 61-62 in blok van 4, pracht ex. (kleur bovenste paar licht aangetast door oxydatie, rechts miniem knipje tussen zegels) met certificaat Vleeming 2020, cat.w. 7500
Lot #2214 - Netherlands and former colonies NL 1852 King William III
15 cent oranje pos. 90, pracht ex. met volle originele gom en certificaat Vleeming 2020 (kleur wat flets en bruine puntjes in gom), cat.w. 1100
Lot #2215 - Netherlands and former colonies NL 1852 King William III
5 cent donkerblauw plaat I pos. 6-8 in strip van 3 met halfrond-francostempel Amsterdam C zonder jaartal (gebruikt in 1860), pracht ex. met certificaat Vleeming 2020. Zeer laat gebruik van plaat I!
Lot #2216 - Netherlands and former colonies NL 1852 King William III
5 cent blauw plaat II pos. 46 op geribd papier, pracht ex. met certificaat Dr. Louis 1987
Lot #2217 - Netherlands and former colonies NL 1852 King William III
5 cent staalblauw plaat II pos. 91-92 in paar met deel buurzegel, pracht ex.
Lot #2218 - Netherlands and former colonies NL 1852 King William III
5 cent blauw plaat III pos. 12-14 in strip van 3, pracht ex.
Lot #2219 - Netherlands and former colonies NL 1852 King William III
5 cent blauw plaat III pos. 76/81 in verticaal paar met hoekvelrand, pracht ex. met certificaat Dr. Louis 2005
Lot #2220 - Netherlands and former colonies NL 1852 King William III
5 cent blauw plaat IV pos. 37-40 in strip van 4, pracht ex.
Lot #2221 - Netherlands and former colonies NL 1852 King William III
5 cent blauw plaat IV pos. 86-89 in strip van 4, pracht ex.
Lot #2222 - Netherlands and former colonies NL 1852 King William III
5 cent blauw plaat V pos 10/31 in zogenaamd brugpaar op fragment, vrijwel pracht ex. (licht tussen de zegels gevouwen en rechtsonder kort doch niet aangesneden) met certificaat Muis 2004. Volgens het Corinphila-archief 17 brugparen van de 5 cent bekend! Herkomst: collectie Jansen (1967)
Lot #2223 - Netherlands and former colonies NL 1852 King William III
5 cent blauw plaat V pos. 26-28 in strip van 3 met velrand, pracht ex.
Lot #2224 - Netherlands and former colonies NL 1852 King William III
10 cent diepdonkerkarmijn plaat IA, pracht ex. met certificaat Van Balen Blanken 1982 en geregistreerd onder nummer A 1067
Lot #2225 - Netherlands and former colonies NL 1852 King William III
10 cent karmijn plaat II pos. 56 met velrand, pracht ex.
Lot #2226 - Netherlands and former colonies NL 1852 King William III
10 cent donkerrood plaat III pos. 36-38 en 41-43 in blok van 6, pracht ex. (minieme knipjes tussen pos. 41-42 en pos. 42-43) Volgens het Corinphila-archief 7 gebruikte blokken van 6 van de 10 cent bekend; dit is de enige van plaat III. Herkomst: collectie Beijst (1965), collectie Dreikurs (1999) en collectie Van Hussen (2007)
Corinphila Veilingen