2½ t/m 50 cent groen en zwart met certificaten Muis 2000 en Vleeming 2014: Zegels en tanding echt, gom origineel en postfris, 30, 40 en 50 cent oplage op poreus papier met gebruikelijke doffe gomplekjes, cat.w. 1600
Netherlands and former colonies single lots
Auction 237 Part 1: General sale
By: Corinphila Veilingen
Corinphila Veilingen Auction 237 Part 1: General sale
Extraordinary single lots of Netherlands and former colonies with many rarities! Postal History of World War 1 and 2
LOTS 250-1259
1.Auction 237 Part 1: General sale 15 September 2018
2.Auction 237 Part 2: General sale 21-22 September 2018
3.Auction 238: Netherlands 1867 issue and further 15 September 2018
Lot #1226 - Netherlands and former colonies curacao
Lot #1227 - Netherlands and former colonies curacao
Engelse druk 10 t/m 25 cent, nr. P32 miniem roestpuntje achterzijde, cat.w. 625
Lot #1228 - Netherlands and former colonies Curaçao Booklets
Boekje 60 cent met 24 zegels van 2½ cent groen nr. 48, pracht ex. (zegels iets getint), cat.w. 3000
Lot #1229 - Netherlands and former colonies netherlands antilles
St. Maarten postkantoor 2½ gulden hoekrandstuk met spectaculaire variëteit deels ongetand veroorzaakt door grote papiervouw
Lot #1230 - Netherlands and former colonies netherlands antilles
Vlaggen 50 en 90 cent met foutdruk blauw en rood in de vlag van Sint Maarten verwisseld, cat.w. 150+
Lot #1231 - Netherlands and former colonies Curaçao Private Ship letter stamps La Guaira
Jessurun medio real donkergroen tanding 10 2e druk in blok van 12 met hoekvelrand waarin 9 ex. postfris, pracht ex. (gom tropisch zoals gebruikelijk)
Lot #1232 - Netherlands and former colonies Curaçao Private Ship letter stamps La Guaira
½ centavo zwart op wit papier met plaatfout witte stip op schip (pos. 18) en met plaatfout r en a in La Guaira aan elkaar (pos. 24), pracht ex. met deels gom en pos. 24 met hoekvelrand
Lot #1233 - Netherlands and former colonies Curaçao Private Ship letter stamps La Guaira
½ centavo zwart op geelgrijs papier met velrand, pracht ex.
Lot #1234 - Netherlands and former colonies Curaçao Private Ship letter stamps La Guaira
4 centavo zwart op groen papier met spectaculaire plaatfout in de linkerbovenhoek, pracht ex. (links korter doch niet aangesneden), cat.w. 1500
Lot #1235 - Netherlands and former colonies surinam
Ongedateerde briefomslag naar Amsterdam met cursief stempel Posterij Suriname en ovaal stempel Zee-Brief Den-Helder in rood en geschreven per kapt. Nielsen DGG (door God geleide) en port 60. Pracht ex. met certificaat Vleeming 2017. Adressering uitgewist en later deels opnieuw geschreven.
Lot #1236 - Netherlands and former colonies surinam
Wisselbrief met een waarde van fl. 7000 als compensatie voor vrijgelaten slaven door het Ministerie van Koloniën uitbetaald, opgemaakt te Paramaribo 16-7-1863 en uitbetaald 17-9-1863, pracht ex.
Lot #1237 - Netherlands and former colonies surinam
Wisselbrief met een waarde van fl. 10.000 als compensatie voor vrijgelaten slaven door het Ministerie van Koloniën uitbetaald, opgemaakt te Paramaribo 3-11-1863 en uitbetaald 1-1-1864, pracht ex.
Lot #1238 - Netherlands and former colonies surinam
25 cent ultramarijn tanding 14 kleine gaten met velrand, pracht ex. met certificaat Moeijes 1993, cat.w. 350
Lot #1239 - Netherlands and former colonies surinam
Hulpuitgifte 2½ op 50 cent oranjebruin tanding 12½ x 12 met variëteit dubbele opdruk, pracht ex. (boventanding minder mooi, zoals gebruikelijk) met certificaat NVPH 1998, cat.w. 500
Lot #1240 - Netherlands and former colonies surinam
Hulpuitgifte 10 op 25 cent ultramarijn tanding 12½ x 12, pracht ex. met certificaat Moeijes 1988, cat.w. 700
Lot #1241 - Netherlands and former colonies surinam
Hulpuitgifte 10 op 25 cent ultramarijn tanding 12½ x 12, pracht ex., cat.w. 700
Lot #1242 - Netherlands and former colonies surinam
Lot #1243 - Netherlands and former colonies surinam
Hulpuitgifte 10 op 25 cent ultramarijn tanding 11½ x 12 met velrand, pracht ex. met certificaat Moeijes 1990, cat.w. 825
Lot #1244 - Netherlands and former colonies surinam
Veth 10 cent violetgrijs op aangetekende envelop G. 6 met rivierbootstrookje type 2 van Beneden Commewijne (zie Erfmann/Stuut pag. 168) 31-12-1907 over Paramaribo (alwaar opnieuw aangetekend) naar Amsterdam, pracht ex. (envelop wat gebruikssporen)
Lot #1245 - Netherlands and former colonies surinam
Kleurproeven Koninklijke Familie 2½ t/m 40 cent, miniem getint en nr. 59 tevens bruine punt in gom en gomvouwtje
Lot #1246 - Netherlands and former colonies surinam
Paaszegel 15 cent met variëteit dubbeldruk groen
Lot #1247 - Netherlands and former colonies surinam
Do. X 10 cent t/m 1½ gulden met certificaat Muis 2000, cat.w. 1000
Lot #1248 - Netherlands and former colonies surinam
Mercurius 5 gulden blauwgroen in blok van 4, cat.w. 1600+
Lot #1249 - Netherlands and former colonies surinam
Mercurius 5 gulden blauwgroen met vrijwel volledig kortebalkstempel Paramaribo 8-5-1943, pracht ex. met certificaat Vleeming 2018, cat.w. 425
Lot #1250 - Netherlands and former colonies surinam
Mercurius Engelse druk 10 cent t/m 1 gulden met Specimen perforatie en velrand
Corinphila Veilingen