lot # 622 - Spanish Monarchy charles iv

Tuesday Oct 18, 2016 14:00 Europe/Madrid

8 Reales. 1808. LIMA. J.P. 27,10 grs. Pátina dorada e irisada. Cal-665. EBC+.