lot # 3983 - deutsche post in polen
Saturday Dec 02, 2017 10:00 Europe/Berlin
40 Pfg. OR Walze 1'4'1/2'3'2, tadellos postfr., sign. Dr. Hochstädter
Postfrisch
Mi. 15aW