実勢価格

Nomisma Spa

lot # 9 - greek coins

Tuesday Oct 20, 2015 09:30 to Wednesday Oct 21, 2015 18:00 Europe/Rome
Oct 21, 09:30 CEST

LUCANIA Thurium - Statere (fine IV sec. a.C.) Testa elmata a d. - R/ Toro cozzante a d. – S.Cop. 1444 AG (g 7,90)
Grading: SPL