実勢価格

Editions V. Gadoury

lot # 416 - italy - genoa collection

Saturday Nov 30, 2013 14:00 to 19:00 Europe/Rome Europe/Rome
Nov 29, 23:00 GMT

Italie - Gênes - Repubblica 1139-1339 - Petachina. Billon 1.24g. Avers : CIVITAS IANVE R. Revers : CVNRADVS REX S
Ref : CNI 31, MIR 17. TTB/SUP