Tábori Pál: Repülők. A levegő hősei. 1-2. köt. 2. kiad. Bp., [1932 u.], Singer és Wolfner. Kissé kopott gerincű, aranyozott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
Stamps, Coins and Postcards Mail Auction #240
By: Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd. Stamps, Coins and Postcards Mail Auction #240
Mixed philatelic auction lots and collections.
A vivid flea market section is waiting for eager vintage treasure hunters.
Prices are in Hungarian Forints.
- (-) Remove books: military filter books: military
Lot #13352 - books: military books: military
Gracza György: Magyar szabadságharc története. I.-V. kötetek. Komplett! Az aradi 1848-49-iki Ereklyemuzeum S A Gr. Kreith-féle gyűjtemény képeivel s a Bécsi Csász. Udvari Levéltár képeivel. Budapest, é.n., Lampel. Díszes, aranyozott, festett, dombornyomásos kiadói egészvászon-kötésben, festett lapszélekkel. Kis kopásoktól a gerincen eltekintve szép állapotban
Lot #13353 - books: military books: military
Tövisházy-Ferjentsik Ottó: Támpontok a puskásszázad harcászati kiképzéséhez. Bp., 1932. Szerzői. 245. old. Hozzá öt (térkép) melléklettel. Szétvált egészvászon kötésben
Lot #13354 - books: military books: military
vitéz nagy-megyeri Nagy Károly: A magyarság fegyverben. Jellemtanulmány a nemzetnevelés szolgálatában. Bp., 1939. Vitézi Rend Zrinyi Csoport. 257 l., 6 t. (térképek). Számos szövegközti és egész oldalas térképvázlattal illusztrálva. Egészvászon kötésben az eredeti papírborító felhasználásával. Könyvtári duplum. Az első két oldal kivágásokkal.
Lot #13355 - books: military books: military
Liptai Ervin(szerk.): Magyarország hadtörténete két kötetben. Bp., 1985, Zrínyi Katonai Kiadó. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, képekkel illusztrált, jó állapotban.
Lot #13356 - books: military books: military
Lot #13357 - books: military books: military
Gáspár Zoltán: Húsz év története. 1918-1938. (Bp. 1939) Pantheon. 334p., Korabeli aranyozott vászonkötésben, az eredeti borító benne.
Lot #13358 - books: military books: military
Távolságmutató - Eidgenössischer Distanzenzeiger für die Berechnung der Reiseentschädigungen. / Indicateur federal des distances pour le calcul des indemnites de route. o.O.: o.V. 1901. Kiadói félbőr kötésben, jó állapotban / in half leather binding
Lot #13359 - books: military books: military
4 db haditengerészet tematikájú könyv: Földi Pál: Harc a tengereken: Csuzima 1905; Harc a tengereken: Skagerrak 1916. Bp., é. n., Anno Kiadó. A két könyv egybekötve, papírkötésben, jó állapotban.; Kennedy, Ludovic: Óriások csatája. A Bismarck csatahajó üldözésének és elsüllyesztésének története. Bp., 1983, Európa. Kicsit laza vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.; MacLean, Allistair: Őfelsége hadihajója. Bp., 1984, Zrínyi...
Lot #13360 - books: military books: military
Görgényi Dániel: Signum laudis. Egy katona emlékiratai. Bp., 1968, Zrínyi Katonai Kiadó. Kartonált papírkötésben, erősen ragasztott papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
Lot #13361 - books: military books: military
Pioniere im Gefehct Teil II.: Der Gefechtsdienst. Gefechtsaufgaben für Trupps, Gruppen und Züge. Hrsg. Tiemann, [Otto]. Berlin, 1938, Verlag von E. S. Mittler & Sohn. Papírkötésben, jó állapotban.
Lot #13362 - books: military books: military
Lipcsei-Steiner Mihály Smigly-Rydz Edvárd lengyel tábornagy életrajza. Bp., 1937, 39p. 7 t. Kiadói papírkötésben
Darabanth Auctions