Mihály Béla: Fali dísztányér, jelzett, kézzel festett, mázas kerámia, d:25 cm
Stamps, Coins and Postcards Mail Auction #240
By: Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd. Stamps, Coins and Postcards Mail Auction #240
Mixed philatelic auction lots and collections.
A vivid flea market section is waiting for eager vintage treasure hunters.
Prices are in Hungarian Forints.
- (-) Remove art ceramics filter art ceramics
Lot #11097 - art ceramics art-ceramics
Virág mintás kínáló, kézzel festett, apró lepattanásokkal, jelzett, d:22 cm, m:6 cm
Lot #11098 - art ceramics art-ceramics
Jelzett kínáló, kézzel festett, hibátlan, d:32 cm
Lot #11099 - art ceramics art-ceramics
Kovács Margit (1902-1976): Szüretelő. Mázas terrakotta, jelzett, hibátlan, m:39 cm
Lot #11100 - art ceramics art-ceramics
Monika Radtke: Karácsonyfa, festett gipsz, jelzett, hibátlan, m:16 cm
Lot #11101 - art ceramics art-ceramics
Angyalkás gyertyatartó, festett gipsz, m:17,5 cm
Lot #11102 - art ceramics art-ceramics
Iparművészeti Vállalatos falikép párban (2db), mázas kerámia, jelzés nélkül, apró lepattanásokkal, 20×14 és 23×14 cm
Lot #11103 - art ceramics art-ceramics
Sörcsapoló ház és tető (2db), mázas kerámia, jó állapotban, m:36 cm és 11 cm
Lot #11104 - art ceramics art-ceramics
Fali gyertyatartó, kézzel festett mázas kerámia, jelzés nélkül, hibátlan, 37×22 cm
Lot #11106 - art ceramics art-ceramics
Kovács Margit (1902-1977): Kislány virággal. Festett kerámia, jelzett, copfján apró lepattanás / Girl with flower. Painted ceramic with minor fault 13 cm
Lot #11107 - art ceramics art-ceramics
Szecessziós nagy kaspó, kézzel festett mázas fajansz, formaszámmal, apró csorbával az alján, m:25 cm, d:30 cm
Lot #11108 - art ceramics art-ceramics
Zöld, ceruza alakú kerámia persely, hibátlan, m: 14 cm
Lot #11109 - art ceramics art-ceramics
Chokin, Hawai emlék dísztányér 24kt arannyal futtatva,jelzett,hibátlan, m:165mm
Lot #11110 - art ceramics art-ceramics
2 db növénymotívumos mázas kerámia váza, kézzel festett, jelzett, apró lekopásokkal, az egyik kis sérüléssel, m: 24,5 ill. 35 cm
Lot #11111 - art ceramics art-ceramics
Gazdagon díszített, rendkívül dekoratív mázas kerámia doboz, jelzés nélkül, 13,5×13,5×8 cm
Lot #11112 - art ceramics art-ceramics
Kovács Margit (1902-1977): Esőleső. Festett mázas terrakotta, jelzett, hibátlan, m:37 cm
Lot #11113 - art ceramics art-ceramics
Kovács Éva (1938-): Testvérek. Kézzel festett mázas kerámia, jelzett, hibátlan, m:33 cm
Lot #11114 - art ceramics art-ceramics
In memorian congressus Eucharistici XXXIV. Budapest 1938.' feliratú könyv alakú kulacs, dugó hiányzik, kézzel festett mázas kerámia, hibátlan, m:14 cm
Lot #11115 - art ceramics art-ceramics
Kerámia falikép, jelzett, apró lepattanásokkal, 22x10cm
Lot #11116 - art ceramics art-ceramics
Zsolnay tetőcserép, sérült, igazolással, 35×14 cm
Lot #11117 - art ceramics art-ceramics
Jelzett (AS?) art-deco fél akt, festett mázas kerámia, hibátlan, m:24 cm
Lot #11118 - art ceramics art-ceramics
Szécsi matróz figura, festett mázas kerámia, jelzett, kopott, m:15 cm
Lot #11119 - art ceramics art-ceramics
Iparművészi Vállalatos Gorka váza, mázas kerámia, alján apró csorba, m:22 cm
Lot #11120 - art ceramics art-ceramics
Áttört fali tányér, kézzel festett mázas kerámia, jelzés nélkül, hibátlan, d: 28,5 cm
Lot #11121 - art ceramics art-ceramics
Esernyős fiú kofferral, festett mázas kerámia, jelzés nélkül, máz hibákkal, 13×11 cm
Darabanth Auctions